Program przedszkola

Program naszego przedszkola integracyjnego konstruowany jest w oparciu o połączenie zajęć grupowych i indywidualnych. Nasza kadra, w tym: nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagodzy specjalni i logopeda to osoby biegłe w problematyce pracy z dziećmi o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i pasja do wykonywania zawodu to fundamenty, na którym budujemy bezpieczne i przyjazne miejsce, otwarte na potrzeby wszystkich dzieci bez względu na specyfikę ich predyspozycji rozwojowych i edukacyjnych. Poziom zajęć dostosowujemy do indywidualnych możliwości każdego uczestnika, zapewniając im również warunki do rozwijania kreatywności i potencjału twórczego poprzez udział w zajęciach dodatkowych.
O postępach naszych podopiecznych na bieżąco informujemy rodziców, z którymi regularne kontakty i współpraca umożliwiają wspólne monitorowanie rozwoju i funkcjonowaniu dziecka.

O integracji